Nová série S rozšiřuje řadu traktorů Valtra do nové velikostní třídy. Nová série S nabízí nejpokrokovější technologii a nesrovnatelný komfort ve své třídě. Ergonomie kabiny spojuje tradiční hodnoty Valtra s novými technologiemi způsobem jedinečným pro Valtru.

Nová série S také představuje výsledky dlouhodobé spolupráce mezi společnostmi Valtra a AGCO Sisu Power. Nová technologie motoru SRC je šetrná k životnímu prostředí a vysoce účinná.

Více výkonu, více komfortu

Nová série S kombinuje vysoký výkon a inovativní technologii s dokonalým komfortem. Traktory série S poskytují profesionálním zemědělcům a poskytovatelům služeb ty správné stroje pro těžké polní práce a dopravu.

Model Max. výkon hp* Max. točivý moment Nm*
S232 270 1185
S262 295 1295
S292 320 1400
S322 350 1492
S352 370 1540

* ISO 14396

Motor

Valtra a AGCO Sisu Power jsou silným týmem již více než 50 let. Za tuto dobu společně představily mnoho špičkových zlepšení.

Nové AGCO Sisu Power SCR motory také zcela zřejmě předběhly dobu a nabízejí nesrovnatelnou úroveň účinnosti. Již dnes splňuje emisní normu Tier 3B.

Motor AGCO Sisu Power SCR

Srdce série S, motor AGCO Sisu Power 8.4CTA-4V, je k dispozici s průlomovou technologií SCR (standardně v S352).

Výhody SCR technologie:

  • Nižší spotřeba paliva o 3-7%
  • Zvýšené charakteristiky výkonu a točivého momentu
  • Vyšší spolehlivost
  • Delší životnost, díky vyšší účinnosti a snadnějšímu chlazení

Mezi nejlepšími na trhu

SCR motor je standardem na modelu S352 a volitelnou výbavou na ostatních modelech série S. Co se týče účinnosti spalování, nové SCR motory jsou jedny z nejdostupnějších na trhu a mají o 3- 7% nižší spotřebu paliva ve srovnání s konkurencí. Nové účinnější a výkonnější motory spolu s AGCO plynulou převodovkou a ITC systémem, který je standardem ve všech modelech, splňují potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů.

Jak pracuje SCR technologie

Škodlivé oxidy dusíku jsou redukovány vstřikováním AdBlue – vodného roztoku močoviny do výfukových plynů.

Selektivní katalytická redukce (SCR) přeměňuje oxidy dusíku (NO2) na neškodný dusík (N2) a vodu (H2O).