1075-kubota-m5001-10

Kubota je tradiční značkou profesionálních uživatelů z oblasti komunální údržby a zemědělství. Společnost patří mezi největší světové výrobce traktorů. Hlavní výrobní závody jsou v Japonsku, USA a v Evropě. stránky výrobce: otevřít katalog traktorů Traktory řady MGX-IV disponují přímo na míru vyvinutými motory Kubota. Systém centrálního přímého vstřikování E-CDIS se 4ventilovou technikou a elektronicky řízeným..

Read more
Valtra

Vyrobený pro sílu Traktory Valtra Serie A jsou zkonstruovány tak, aby vykazovali extrémní výkon a spolehlivost v jakýchkoliv podmínkách Jedinečné vlastnosti unikátní konstrukce rámu traktoru, kde palivová nádrž vystupuje jako středová část rámu a současně chrání náhon přední nápravy. Tento design má výhodu ve vysoké světlé výšce s výbornou ochranou spodní části traktoru. Valtra Serie..

Read more
n3_0

Nová Série N nabízí nejlepší produktivitu a nejširší škálu výbavy ve své třídě, reprezentuje severskou praktičnost s výbornou ergonomií i vysokou kvalitou. Zákazník si může vybrat velký rozsah výkonu a obrovské množství příslušenství. Série N se vyrábí ve třech modelových řadách – HiTech, Versu, a Direct. Všechny modely jsou vybaveny moderními motory AGCO POWER splňující..

Read more
t_main_pic_1

Nová generace traktorů Valtra Série T byla navržena tak, aby splňovala všechny požadavky moderních zemědělců. Tento nový traktor kombinuje tradiční výkon a sílu traktorů Valtra s nepřekonatelnou variabilitou, kterou nabízí traktorům Valtra unikátní systém objednávek a la carte. Nová Série T spojuje nejmodernější technologii, která tento traktor řadí mezi leadry v tomto segmentu trhu. Řada..

Read more
S4_obr4

Nová série S rozšiřuje řadu traktorů Valtra do nové velikostní třídy. Nová série S nabízí nejpokrokovější technologii a nesrovnatelný komfort ve své třídě. Ergonomie kabiny spojuje tradiční hodnoty Valtra s novými technologiemi způsobem jedinečným pro Valtru. Nová série S také představuje výsledky dlouhodobé spolupráce mezi společnostmi Valtra a AGCO Sisu Power. Nová technologie motoru SRC..

Read more